Witaj! Rejestracja  


System wędkarstwa

#1
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.07.2019 17:21 przez A.E.X.E.)

[Obrazek: 2FHOxn2.png]
Witamy serdecznie! Przez ostatni czas nie informowaliśmy Was o zmianach zachodzących w naszym gamemodzie, jednak prace wcale nie stały w miejscu. Intensywnie pracowaliśmy nad pięcioma systemami, m.in. rybkami, górnictwem oraz wieloma innymi pobocznymi rzeczami, ale dzisiaj skupimy się na wędkarstwie. Z tego miejsca pragniemy podziękować ekipie naszych niezastąpionych BetaTesterów, dzięki którym system ten będzie mógł Wam bezbłędnie służyć, a w szczególności dziękujemy @Skorpion415, który opracował pełny cennik wędek, przynęt, oraz tabelę z ich atrybutami. Teraz przejdźmy do rzeczy.
Czy kiedykolwiek pragnąłeś zostać wędkarzem? Na naszym serwerze to możliwe!
System wędkarstwa umożliwia łowienie rybek i zarabianie na nich, poprzez sprzedawanie ich u wędkarza na /Lowisko.
Aby rozpocząć przygodę z wędkarstwem, musisz kupić wędkę, plecak rybacki oraz przynętę.

[Obrazek: kudMFcA.png]
[Obrazek: 9Gtp16F.png][Obrazek: lqqXS6S.png] 
  
Dostępne jest aż 9 rodzajów wędek. Każda z nich różni się m.in. wytrzymałością, czy czasem łowienia rybek.
[Obrazek: QqhRpxj.png]

Z kolei przynęty wpływają na to, jaką rybę wyłowimy - im lepszą przynętę posiadamy, tym większe szanse mamy na wyłowienie lepszej rybki, do tego skracają one także czas potrzebny na wyłowienie ryby.
[Obrazek: zT9SpPU.pngg]

Jeżeli nie będzie Ci starczało miejsca w plecaku rybackim na zdobycze, możesz ulepszyć swój plecak rybacki - dostępne jest 5 różnych poziomów, każdy z nich różni się pojemnością.
[Obrazek: WbPS1wy.png]
[Obrazek: 4AQaQ4R.png]

Gdy spełniłeś już wszystkie wymagane warunki, nie pozostaje Ci nic innego jak wyjść nad wodę i zarzucić wędkę klawiszami Lewy Alt + Lewy przycisk myszy. Teraz pozostaje Ci tylko czekać.
[Obrazek: IFouA5x.png]

Pamiętaj, że im bardziej oddalisz się od lądu, tym większa szansa na złowienie rzadszego gatunku ryby!

W kwestii systemu wędkarstwa to wszystko - zachęcamy do dalszego śledzenia naszego forum lub Discorda, gdzie powiadomimy Was, gdy ukaże się następny devlog, dotyczący systemu górnictwa. Jak zawsze, jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie dotyczące wyżej omawianego systemu, postaramy się uwzględnić wszystkie Wasze propozycje.
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości