Witaj! Rejestracja  


System prywatnych pojazdów

#1
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.07.2019 17:22 przez A.E.X.E.)

[Obrazek: b300Jnt.png]
Witamy serdecznie! Nastał wreszcie ten moment, w którym możemy podzielić się z Wami informacjami na temat opracowywanego przez ostatnie tygodnie systemu prywatnych pojazdów. Naszym celem było stworzenie czegoś, co nie będzie kolejną monotonną zapchajdziurą, tylko systemu, który pozwoli naszym graczom na stworzenie unikalnego projektu pojazdu. Z ręką na sercu możemy powiedzieć, że udało nam się to osiągnąć. Przy okazji ogromne podziękowania dla ekipy BetaTesterów, dzięki którym udało nam się wyeliminować większość niedoróbek i błędów przeszkadzających korzystanie z pojazdów. Zapraszamy do lektury!

WIĘCEJ ZNACZY LEPIEJ
Ze względu na szeroką paletę możliwości modyfikacji naszych pojazdów, postanowiliśmy nie ograniczać naszych graczy do zaledwie jednego prywatnego pojazdu - możemy zakupić ich aż 3, do wyboru mamy praktycznie każdy pojazd w grze (z wyjątkiem samolotów pasażerskich oraz pojazdów wojskowych).
[Obrazek: XUykGdj.png]

TUNING
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby wyeliminować błąd, który jest powszechny na innych serwerach - u nas nie uświadczycie już anomalii takich jak znikające zderzaki, czy spoilery. Oprócz podstawowych części tuningowych dostępnych do pojedynczych pojazdów, umożliwiamy przyczepianie do nich niestandardowych części, których jest do wyboru prawie 100. Istnieje także możliwość przyczepienia własnego napisu do pojazdu, w formie naklejki - możemy dostosowywać jej pozycję, czcionkę, rozmiar, czy kolor (wybierając go z listy lub podając w formie RGBA/HEX).
[Obrazek: m7iL4ke.png][Obrazek: OC2oUHL.png]
[Obrazek: 0XGvqyK.png]
Proces tworzenia własnej naklejki

[Obrazek: QEan7UY.png]
[Obrazek: WHzXuED.png]
[Obrazek: E7LqRAm.png]
[Obrazek: 5sBYNka.pngg]


Przykładowe pojazdy stworzone przy użyciu edytora obiektów
[Obrazek: s5c3sEc.png]
[Obrazek: ZCBV78D.png]
[Obrazek: 9XIx981.pngg]
[Obrazek: 5QCGDax.png]


RADIO
W każdym prywatnym pojeździe możemy ustawić radio, które domyślnie będzie włączane po wejściu do pojazdu. Muzykę będzie słyszeć zarówno jego właściciel, jak i każdy pasażer danego pojazdu. Radio możemy wybrać z listy, podać własny link lub włączyć muzykę z YouTube'a.
[Obrazek: actim51.png][Obrazek: Y1NmekO.png]
HANDEL
Funkcja handlu prywatnymi pojazdami jest u nas bardzo rozbudowana - możemy wystawić pojazd na giełdę (wtedy wciąż możemy się nim przemieszczać), a każdy zainteresowany w dowolnym momencie będzie mógł go odkupić.
[Obrazek: NzlFdwY.png]
[Obrazek: 3O5XCtV.png]

PALIWO
Niestety posiadanie prywatnego pojazdu to też opłaty. O ile chcemy się nim czasami przemieszczać, a nie tylko trzymać w garażu, to jesteśmy zmuszeni wydawać nasze oszczędności na paliwo. Dostępne są 3 rodzaje paliwa - PB'98, ON i LPG. Każdy pojazd po zakupie domyślnie posiada silnik benzynowy, który też jest najdroższy w utrzymaniu. Za odpowiednią sumę możemy ulepszyć ten silnik, dzięki czemu będziemy też płacić mniej za paliwo. Jeżeli nie chcemy często odwiedzać stacji benzynowej, to przydatna może być także opcja powiększenia baku w swoim pojeździe. Tankowanie polega na wciskaniu przycisku CTRL do momentu, aż nie zapełni się pasek postępu (nie musimy tankować do pełna, pasek służy do orientacji w jakim stopniu nasz bak jest już zapełniony).
[Obrazek: f9lH8wY.png]
[Obrazek: Lz4rIDu.png]
[Obrazek: 6ns4DPp.png]
TABLICE REJESTRACYJNE
Umożliwiamy ustawianie własnych tablic rejestracyjnych - jedyne co nas ogranicza, to wielkość samych tablic. Istnieje także możliwość zmiany koloru tablic.
[Obrazek: eGj8JF9.png]
KLUCZYKI
W każdej chwili możesz przekazać kluczyki do swojego prywatnego pojazdu innemu graczowi. Gdy to zrobisz, będzie mógł on nim kierować do momentu kiedy ich mu nie odbierzesz.
Musisz pamiętać, że przebieg oraz paliwo są odpowiednio naliczane, niezależnie od tego, kto kieruje Twoim prywatnym pojazdem.
[Obrazek: CrYkaIH.png]
Dziękujemy za zapoznanie się z tematem. Zapraszamy także do zobaczenia poprzednich systemów:
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości